Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim informuje, iż od marca tego roku funkcję Kierownika Posterunku Policji w Brańsku pełni starszy aspirant Katarzyna Iwaniuk. Brańsk ma również nowego dzielnicowego. Jest nim sierżant Grzegorz Kondrat

Od 1 marca 2021 roku obowiązki Kierownika Posterunku Policji w Brańsku pełni starszy aspirant Katarzyna Iwaniuk. Kontakt z kierownikiem posterunku nawiązać można, dzwoniąc na numer telefonu 47 71 251 20 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kierownik pełni również dyżury w każdy poniedziałek od 10.00 do 14.00.

Również od 1 marca 2021 roku mieszkańcami miasta Brańsk opiekuje się nowy dzielnicowy. Jest nim sierżant  Grzegorz Kondrat. Kontakt z dzielnicowym pod numerem telefonu 47 71 251 23, kom. 885 997 209 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto przypominamy, że kontakty do dzielnicowych z poszczególnych rejonów można znaleźć na stronie internetowej KPP w Bielsku Podlaskim oraz w aplikacji internetowej Moja Komenda.