Urząd Miasta Brańsk informuje, że w dniach 4 - 5 listopada 2020 r. w m. Brańsk będzie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych tj. mebli, mebli ogrodowych, dywanów, wykładzin, zużytego sprzętu gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki), sprzętu elektronicznego (telewizory, radia, komputery, odkurzacze). W przypadku domów jednorodzinnych odpady należy wystawić przed posesję a na terenie wspólnot mieszkaniowych i osiedla mieszkaniowego złożyć przy pojemnikach na odpady lub w miejscach wyznaczonych przez Zarządców nieruchomości.

Prosimy o wystawianie odpadów w taki sposób, aby nie utrudniały ruchu drogowego i pieszego.

Odbiór odpadów będzie nieodpłatny.

Uwaga!

Nie będą odbierane odpady remontowe (drzwi, umywalki, sedesy, wanny).

W załączeniu harmonogram odbioru.

Brańsk, dnia 27.10.2020 r.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Z TERENU MIASTA BRAŃSK NA ROK 2020

MPO Sp. z o.o. Białystok Oddział w Siemiatycze ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

tel. 518-172-057 w godz. 715 - 1515 (dni robocze)

Bielska, Boćkowska, Aleksandra Jagiellończyka, Jagiellońska,

Kapicy-Milewskiego, Kolonia, Konopnickiej, Kościelna,

Kościuszki, Królowej Bony, Krótka, Piłsudskiego, Rynek,