Dnia 15 grudnia 2022 r. przed siedzibą Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku Burmistrz Miasta Brańsk – Eugeniusz Tomasz Koczewski uczestniczył w uroczystym przekazaniu podlaskim policjantom nowych radiowozów.

Na wyposażenie bielskich policjantów trafił Kia Sportage w nowym oznakowaniu. Zakup radiowozu możliwy był dzięki połączonym środkom pochodzącym z budżetu Policji oraz Funduszu Wsparcia Policji tworzonego przez samorządy terytorialne.

Auto w nowym oznakowaniu to SUV-y marki Kia Sportage z silnikiem benzynowym o pojemności 1600 cm3 i mocy 150 koni mechanicznych. Radiowóz ma nowy wzór oznakowania. Radiowóz będzie służył policjantom z wydziału prewencji, którzy na co dzień patrolują teren naszego powiatu i dbają o bezpieczeństwo jego mieszkańców.

IMG 20221215 WA0005