Węgiel w cenie preferencyjnej – już w sprzedaży!

transport

Od 8 grudnia 2022 r. Miasto Brańsk rozpoczyna sprzedaż węgla w cenie preferencyjnej – 1950 zł za tonę.

Osoby, których wniosek o preferencyjny zakup węgla złożony w Urzędzie Miasta Brańsk został pozytywnie zweryfikowany, są informowane indywidualnie przez pracowników urzędu o możliwości odbioru i płatności.
Informacja jest przekazywana zgodnie z kolejnością składanych wniosków. Węgiel będzie sprzedawany sukcesywnie.

Po dokonaniu płatności w kasie urzędu Miasta Brańsk i otrzymaniu faktury, węgiel będzie można odbierać z placu Przedsiębiorstwa IWO Janusz Adamczuk przy ulicy Bielskiej 47 w Brańsku.

Węgiel będzie można odbierać:

transportem własnym: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00, w soboty w godz. 7:00-12:00

lub za dodatkową opłatą – transportem Firmy IWO Janusz Adamczuk: od poniedziałku do piątku w godz.7:00 – 15:00, w soboty 7:00 – 12.00.