Burmistrz Miasta Brańsk informuje, że na terenie Miasta Brańsk w dniu 30 kwietnia 2016r. (sobota) zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych...

O ZBIÓRCE ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO

I ELEKTRONICZNEGO

Burmistrz Miasta Brańsk informuje, że na terenie Miasta Brańsk w dniu 30 kwietnia 2016r. (sobota) zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych m.in.

• telewizory,
  • lodówki, zamrażarki,
  • pralki, odkurzacze, kuchenki, komputery, drukarki, radia,
  • drobny sprzęt AGD (żelazka, czajniki elektryczne, suszarki, roboty kuchenne) itp.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie urządzenia muszą być kompletne (urządzenia zdemontowane nie będą odbierane).

Prosimy o wystawienie wyłącznie odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego najpóźniej do godz. 900 w dniu zbiórki (wystawienie w przeddzień może spowodować, że nocą zbieracze złomu mogą rozmontować sprzęt, potłuc kineskopy, A TAKI NIE BĘDZIE ODBIERANY):

• w zabudowie jednorodzinnej bezpośrednio przed swoje posesje tak, aby nie utrudniały ruchu,
  • w zabudowie wielorodzinnej przy pojemnikach na odpady komunalne.

Sprzęt zostanie odebrany nieodpłatnie przez firmę IWO Janusz Adamczuk oznakowanym samochodem.

Wszelkich informacji udziela Referat Budownictwa, Mienia Komunalnego, Planowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa  Urzędu Miasta, pod numerem (85) 73 75 005 w. 30.