Znalezione obrazy dla zapytania obrączki złote godyJak corocznie Prezydent RP przyznał medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Nadawane one są osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. W tym roku uroczystość miała miejsce 8 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Brańsku. Zaczynała ją msza święta odprawiona przez Proboszcza Parafii WNMP w Brańsku ks.  Janusza Łoniewskiego, uczestniczyły władze samorządowe miasta, rodziny jubilatów.  Burmistrz miasta Eugeniusz Koczewski w imieniu Prezydenta RP wręczył medale ośmiu parom, Państwu:. Po oficjalnej części  odbył się występ dzeci  z brańskiego przedszkola,  grupy 5-latków przygotowanych przez Panie wychowawczynie i MOK w Brańsku.  Jubilatom życzymy wielu dalszych lat wspólnego pożycia, w zdrowiu i szczęściu.

Link do galerii z wydarzenia.