I N F O R M A C J A

Burmistrz Miasta Brańsk w związku z zapytaniem mieszkańców naszej Gminy o plany budowy sieci gazowej i możliwości przyłączenia do sieci gazowej na terenie miasta, po konsultacji z Polską Spółką Gazownictwa sp. zo. o. z siedzibą w Białymstoku, zwraca się do Państwa z prośbą o przesłanie ankiety, która ma na celu rozeznanie Państwa zapotrzebowania na gaz ziemny. Ankietę można składać:

- osobiście – Urząd Miasta Brańsk 17-120 Brańsk ul. Rynek 8, sekretariat – pokój nr 10

- drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Brańsk 17-120 Brańsk ul. Rynek 8

I N F O R M A C J A

Burmistrz Miasta Brańsk w związku z zapytaniem mieszkańców naszej Gminy o plany budowy sieci gazowej i możliwości przyłączenia do sieci gazowej na terenie miasta, po konsultacji z Polską Spółką Gazownictwa sp. zo. o. z siedzibą w Białymstoku, zwraca się do Państwa z prośbą o przesłanie ankiety, która ma na celu rozeznanie Państwa zapotrzebowania na gaz ziemny. Ankietę można składać:

- drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Brańsk 17-120 Brańsk ul. Rynek 8

Termin na przesłanie ankiet upływa 30 lipca 2019 roku. Wszelkich informacji udziela Monika Sakowicz – Kierownik referatu budownictwa, mienia komunalnego, planowania przestrzennego, ochrony środowiska i rolnictwa., e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zebraniu wszystkich danych na bazie złożonych przez Państwa ankiet zbiorcza informacja zostanie przesłana do PSG z siedzibą w Białymstoku, celem dokonania analizy techniczno – ekonomicznej i sporządzenia docelowego planu budowy sieci gazowej na poszczególnych obszarach miasta .

Brańsk, dn. 13.05.2019 r.

Link do ankiety w formacie PDF: http://bip.um.bransk.wrotapodlasia.pl/resource/file/download-file/id.1583

Link do ankiety w formacie Word: http://bip.um.bransk.wrotapodlasia.pl/resource/file/download-file/id.1586