Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Kraina Bobra” serdecznie zaprasza na spotkania konsultacyjne dotyczące tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. W związku z przygotowaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju odbędą się spotkania konsultacyjne z mieszkańcami gmin zrzeszonych z LGD.

Zaproszenie na konsultacje społeczne

Spotkania konsultacyjne obejmują analizę słabych i mocnych stron, szans i zagrożeń a także celów LSR. Na spotkaniach konsultowane będą również grupy docelowe, do których kierować będziemy wsparcie i wskaźniki realizacji poszczególnych przedsięwzięć.

Przedyskutujemy również rozwiązania jakie trzeba zastosować w celu realizacji strategii.

Spotkania są współfinansowane w ramach poddziałania,,Wsparcie przygotowawcze", działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Spotkanie odbędzie się w dn. 30 września 2015, o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Brańsku.